Köögid

 

Alno loodi 1927. aastal ühemehe puutöökojana. Tänapäeval on firma Saksa suurim köögimööbli tootja ning saavutanud suure müügiedu enam kui 50 riigis just tänu oma suurepärasele reputatsioonile kvaliteedi, innovatsiooni, teeninduse ning toodangu mitmekesisusele alates modernsest kuni traditsionaalseni. Impuls Küchen loodi omakorda ALNO poolt 1990. aastal, täitmaks nišši turul, mis tekkis peale Berliini Müüri langemist. Ka tänapäeval jääb valdav osa tehase toodangust ikkagi kohalikule turule, mis sunnib tootjat pöörama suurt tähelepanu kvaliteedinõudlikule Saksa kliendile. Vastandina on olemas firmad, kes toodavad Saksamaal, kuid turustavad toodangut enamjaolt Ida-Euroopa turul, kus tarbija pole nii kvaliteedinõudlik.

Tänud koostöös Riz köökidele suudame teile reaalselt pakkuda lahendusi millest enne vaid unistada võisite , kõrgelt haritud disainerid ja müügikonsultantid projekteerivad just teie nõudeid ja vajadusi silmas pidades.  Nad on ka adekvaatsed andmaks nõu elamu ülddisaini osas.

Tänu küllalt headele transpordivõimalusele oleme viinud oma tarneaja (4 kuni 6 nädalat) samale tasemele, mis firmadel kes toodavad Eestis, või isegi on see kiirem.

 

 

 

 

Tulemusi ei leitud!