Induktsioonpliit HLN39A060U Bosch
Ettetellimisel!
Toote kood: HLN39A060U
Kaubamärk: Bosch
Eraldiseisev induktsioonipliidiplaat ja 3D-Hotair-funktsiooniga ahi:
ideaalsed küpsetus- ja röstimistulemused korraga mitmel tasandil.
• Induktsioon – kiire ja täpne toiduvalmistamine, kerge puhastamine ja väike energiatarve.
• LED-ekraan – pakub lihtsalt kasutatavaid ajafunktsioone.
• Puhastusabi – tänu uuele puhastusvalikule, mis on mõeldud kergema mustuse eemaldamiseks,
on puhastamine palju lihtsam.
Tehnilised andmed
Sisseehitatud/eraldiseisev: Eraldiseisev
Toote mõõdud: 900-915 x 600 x 600 mm
Netokaal:  60.8 kg
Brutokaal: 65.6 kg
 Avade arv (2010/30/EL): 1
Kasutatav (ava) maht – UUS (2010/30/EL):  66 L
Energiaklass: A
Tavapärane energiatarve tsükli kohta (2010/30/EL): 0.98 kWh/cycle
Energiatarve sundkonvektsiooni tsükli kohta (2010/30/EL): 0.79 kWh/cycle
Energiatõhususindeks (2010/30/EL): 95.2 %
Võimsus: 7900 W
Pinge: 220-240 V
Sagedus: 50; 60 Hz